Hd Wallpaper Wood Texture Wallpaper  - na4ev / Pixabay
Bydlení Podlaha a podlahová krytina

Vinylové dílce: Podlaha položená snadno a rychle

Pokud o nové podlaze uvažujete, neměly by vaší pozornosti uniknout vinylové dílce, které svými vlastnostmi odráží představy o moderním bydlení a pomáhají vytvořit útulný domov.

Chcete-li, aby rekonstrukce ve vaší domácnosti proběhla snadno, rychle a bez zbytečného nepořádku, pak byste měli při výběru podlahy zohlednit i údaje vztahující se k pokládce. Není potřeba trápit se časově a finančně náročnými postupy. Stačí zvolit řešení, které dovolí položit novou podlahu na tu starou, a to při zachování všech důležitých provozních parametrů. Je ale taková možnost vůbec realizovatelná?

Položení nové podlahy nezabere víc než pár hodin

Rychlou pokládku zajistí technologicky propracované řešení vinylových dílců od společnosti Gerflor nazývané Click System, které nevyžaduje složité úpravy podkladu, lepení, svařování a další přípravy.

Vertikální zámkový systém znatelně usnadňuje nejen montáž, ale v případě potřeby i demontáž či výměnu poškozené lamely uprostřed místnosti. Za pouhou hodinu je možné instalovat podlahu Click System na plochu o velikosti 10 metrů čtverečných. V běžném obývacím pokoji vám tak montáž nezabere více jak 2 hodiny. Jednoduše si tak můžete spočítat, za jak krátkou dobu můžete své domácnosti dopřát novou podlahu. Lamely jsou v přírodních dekorech, co věrně napodobují strukturu dřeva včetně dodatečné povrchové kresby. Přirozený a elegantní vzhled je navíc umocněn zkosenými hranami lamel.

Přečtěte si také:  Sekční garážová vrata cena

Click System nachází využití v celém bytě

Vinylové dílce od francouzské společnosti Gerflor se hodí do jakékoliv místnosti, bez ohledu na podmínky, co v ní panují. Díky zesíleným vrstvám materiálu a výztuhám ze skelného vlákna odolávají vlhkosti i působení teplotních změn. Můžete je tak bez obav využít i v koupelně nebo kuchyni, kde se majitelé obyčejných podlah z nekvalitních materiálů často setkávají s komplikacemi v podobě zvlnění a vyboulenin.

PUR povrchová úprava tvrzená UV prodlužuje celkovou životnost podlahy, navíc zajišťuje nenáročnou údržbu. Čištění vinylových dílců je díky této technologii velmi úsporné, protože nevyžaduje velké množství vody a čisticích prostředků.

Vinylové dílce Click System jsou kompletně vyráběny ve Francii. Ve složení materiálu nenajdete žádné těžké kovy a podobné nežádoucí příměsi. Kvalitní 100% recyklovatelné ekologické suroviny jsou pro společnost Gerflor jedním z klíčových výrobních faktorů. I z toho důvodu se firma aktivně angažuje v otázkách ochrany životního prostředí a vývoj nových technologií tomuto pozitivnímu trendu neustále přizpůsobuje. Podlaha značky Gerflor tak splní všechna očekávání a pomůže dotvořit spokojený a útulný domov.

Přečtěte si také:  Venkovní žaluzie, nebo venkovní rolety?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *